O NÁS
pro vás...

Co o nás ještě nevíte?

Již moc dlouhou dobu mě motivovalo uspořádat pro fanoušky dopravy v Jižních Čechách něco zajímavého a atraktivního, což i mě osobně tady docela chybělo. Proto jsem uspořádal svojí premiérovou fotojízdu 10.6.2017. Jelikož byl o tuto fotojízdu velký zájem, tak jsem se domluvil        s některými přáteli dopravy a tentýž den jsme založili sdružení: Spolek městské dopravy v Jihočeském kraji.  Z hlediska, že se nebudeme věnovat pouze městské dopravy, ale například i linkové, vlakové apod. tak do budoucna dojde k lehkému a sympatičtějšímu přejmenování. Na dalších akcích budeme spolupracovat s dalšími sdruženími jako je například Soukromá Skupina Přátel Dopravy, která pořádá dopravní akce, především fotojízdy po celé České Republice!
My pevně věříme, že na našich akcích se vám bude líbit a budete se na ně rádi vracet.

Nevšední zážitky přeje Spolek městské dopravy v Jihočeském Kraji

Jmenovitě: